Sektöre ve Marka Özel Strateji

Markanızın hedef kitlesini ve gelecek planlarını göz önünde bulundurarak; markanıza benzer sektörlerin ve firmaların sosyal medya stratejilerini analizini yaparız.

 

Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek markanızın hangi sosyal medya ağlarında, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer alması gerektiğini yani kısaca markanızın sosyal medya kimliğini oluştururuz.

 

 

 

 

Sosyal Medya Takvimi ve Yönetim Planı

Markanız yada işletmeniz için belirlenen sosyal medya kimliği doğrultusunda aylık olarak içerik planları hazırlarız.

İçerik planları daima bir ay önceden hazırlanarak yeni ayın ilk gününe tüm içeriklerimiz firmanız tarafından da görülmüş ve onaylanmış olarak hazırdır.

Ay içinde gerçekleşen yada gerçekleşecek gündeme dair konular hakkında (Güneş tutulması, dünya çapında yaşanan ilgi çekici bir olay, ülke bazında yaşanan büyük başarılar ve fırsatlar, başarı hikayeleri vb.) markanızla yada şirketinizle ilişkili özel içerikler oluşturulur.

Real-time adını verdiğimiz bu içeriklerle markanızın çok daha geniş kitlelere ulaşması ve sosyal medyada konuşulan konulardan uzak kalmaması sağlanır.

Yarışmalarla ve etkileşimi yüksek paylaşımlarla sosyal medyada markanızdan olumlu olarak sıkça bahsedilmesini sağlayacak içerikler oluşturur ve planlarız.

Etkileşim Potansiyelli ve Dikkat Çekici Tasarımlar

Aylık olarak hali hazırda hazırlanan içerikleri planlarımız doğrultusunda aylık gündemimize iliştirerek hikayemizi sosyal medya çalışmalarımız doğrultusunda kurgularız.

İçeriklerle uyumlu, marka kimliğinizle ilişkili, mesajlarınızı takipçilerinize ve takipçi adaylarınıza daha etkili iletmenizi sağlayacak ilgi çekici sosyal medya tasarımları hazırlarız.

 

Sosyal medyada insanların çoğu zaman içerikten önce görsele baktığı düşünüldüğünde başarılı bir görselin markanızın en büyük destekçisi olduğunu unutmayın.