Backlink hizmeti çalışması, web sitelerinin arama motorlarındaki trafiği artıran çalışmadır. Backlink paketleri ile potansiyel hedef kitlenin web yada e-ticaret sisteminize gelmesi ile ciro artışı sağlamaktadır. Backlink dikkat etmeniz gereken en önemli SEO sıralama faktörlerinden biridir. Google tarafından yapılan bir açıklama içeriğin ardından en önemli sıralama faktörlerinden birinin backlinkler olduğunu belirtmiştir.

Backlink Hizmetleri

Sitenize işaret eden büyük backlinkler olmadan, sektörünüzde güvenilir bir otorite olduğunuzu ispat etmeniz zordur. Bu nedenle anahtar arama terimleri için en üst sıralarda yer almayı hak eden en önemli sıralama faktörlerinden birini kaçırmış olursunuz. Google’ın tasvip ettiği şekilde, doğal çalışmalarımız ile, daha üst sıralarda yer almak ister misiniz?

Amacınız daha üst sıralarda yer alabilmek ve sektörünüzdeki kazancınızı arttırabilmek ise, doğru yerde olduğunuza emin olabilirsiniz. Profesyonel seo, backlink çalışmalarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına buradayız. Backlinkler Google’da ve diğer arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olurlar.

İşinize yatırım yapmak, hem kısa hem de uzun vadede sizlere oldukça katkı sağlar.

Alt sıralarda yer alan site sahiplerinin yapmış olduğu en büyük hatalardan bir tanesi de, bu durumu kabullenmektir. Bu durumu kabullenmek yerine, siteniz için doğru çalışmalar yaptırarak daha üst sıralara gelebilir, sektörünüzden daha fazla kazanca ulaşabilirsiniz. Daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olacak linkler için, kaliteli linkler kazandığınızdan emin olmanız gerekir. Arama sonuçlarını değiştirmeyi amaçlayan bir link şemasının sınıflandırılmasına dahil olan link türü gibi Google’ın site yöneticisi yönergelerini ihlal edenlerden kaçınmak istersiniz.

Backlink, Google’ın Yeni Sayfaları Bulabilmesine Yardımcı Olur

Backlinkler Google de yerinizin keşfedilmesine olanak sağlar. Google’ın örümcekleri (Googlebot), web ortamında yeni sayfalar bulmak için linkleri kullanır. Bu, içeriğin keşfedilmesi ve taranıp dizine eklenmesi için ana yollardan biridir. Bu ayrıca Google’ın web ortamında gezinme şeklidir. Güvenilir bir kaynaktan gelen bir link, içeriğinizin Google tarafından daha hızlı dizine eklenmesine yardımcı olur. Bir başka ifadeyle bu şekilde hızlı sıralanma mümkündür.

Güvenilirliğinizi Artırırlar

Backlink ile sitenizin güvenilirliği artar. Otoriter ve güvenilir kaynaklardan gelen harika linkler, daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olur. Ancak aynı zamanda bir işletme olarak güvenilirliğinizi artırmanıza yardımcı olabilirler.

Trafik Yönlendirir

Backlinkler web sitenize trafik yönlendirir. Web ’in ilk dönemlerinde linkler yalnızca gezinme amaçlıydı. Linklerin amacı, en basit biçimde, web tarayıcılarını yalnızca bir sitede değil, aynı zamanda farklı siteler arasında A sayfasından B sayfasına götürmektir. Linkler artık Google tarafından bir sıralama faktörü olarak kullanılırken, büyük linklerin sayfanıza çok değerli trafik göndermesi prensibi pek değişmiş değildir.

Linklerin trafik potansiyelini az görmemelisiniz. Bir linkin değerli olup olmadığını değerlendirmenin en harika yolu, bu linkin ana hedef kitlenizden trafik çekip çekemediğini düşünmektir. Tam da bu noktada backlink paketleri devreye girer.

Backlink Paketleri

Günümüzde o kadar çok backlink paketleri vardır ki, hizmet almak isteyen firma ve bireysel müşteriler, bu fazlalık sebebiyle kararsız kalabilmektedir. Eğer siteniz, gözünüzde değerli ve sağlıklı bir şekilde daha üst sıralara gelmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Neden doğru yerdesiniz? Çünkü firmamız, sürekli olarak geliştirmiş olduğu web siteleri, anlaşmalı olduğu köklü siteler ile backlink sürecini başarılı bir şekilde tamamlayabilecek bilgi birikimine sahiptir. Ki müşterilerimizin almış olduğu başarılı sonuçlar da, bunu kanıtlar niteliktedir.