İçerik her zaman tüketilebilir bir ihtiyaçtır, Pendik Medya Makale Hizmeti ekibi içerisinde yer alan çalışma arkadaşlarımız Türkiye’nin önde gelen Seo uzmanı, Haber editörü ve İçerik editörlerinden oluşmaktadır. Ülkemizde ve dünyanın her yerinde içerik alanında ihtiyaç duyulan hizmetleri, hedef kitleye ileterek internet dünyasının daha zengin bir kütüphane olmasını sağlamaktır.

%100 Özgün Makale Hizmeti

Makale ihtiyacı olan kişilerin ve şirketlerin bu ihtiyaçlarını en kısa sürede, hızlı, güvenli, etkili bir şekilde amacına uygun şekilde temin etmesi için hizmet sunmaktayız. Sizde taktir edersiniz ki artık dijital bir çağda yaşıyoruz. Bu nedenle tüm makale ihtiyaçlarında, akıllarda yer eden, trendleri yakından takip ederek alanında öncü bir platform olmak istiyoruz.

Peki Makale Hizmeti Nedir?

Günlük hayatta mutlaka “makale” kelimesini duymuşsunuzdur. Makale; tasfiri alanında uzmanca kişiler tarafından, her hangi bir konuda bilgi vermek adına belirli uzunlukta başlıklı ve imzalı yazı anlamına gelmektedir.

Google arama motorunda yaptığımız araştırmalar ve bu aramalar sonucu elde edilen sonuçlarda karşımıza çıkan içeriklerin her biri makale örneğidir. Pendik Medya sizlere %100 makale hizmeti sunarak sizlerin piyasada daha az maliyet ile kalıcı çözüm almanızı sağlıyor.

Makale Hizmeti

Makale başlık hizmeti ile Google’daki arama sonuçlarınız da değişiklikler sağlayarak başlıkların bulunması sağlanır işte buna makale yazım hizmeti denir. Bu hizmet ile Google sıralamalarınızdaki hit oranlarınız %60 artacaktır..

%100 SEO Uyumlu Makale Hizmeti..!

 

Birçok web sitesi daha fazla kişiye ulaşabilmek için organik seo hizmeti almaktadır. Organik yani doğal yoldan insanları sitenize çekmek oldukça basittir, bunun için yapılması gereken tek şey Seo uyumlu makale yazdırmak olacaktır.

 

SEO çalışması organik olarak makalelerle yapılmaktadır, içeriklerin tamamen özgün ve seo uyumlu olması da tüm sorunları çözmeyecektir. İçerik yönetimi konusunda da doğru analizler yapmalı ve en doğru başlıkları seçmelisiniz.

Hazırlanmış bir makalenin sitenize eklenmesi de profesyonellik istemektedir. Odak anahtar kelime girişi yapılmalı ve etiketler doğru bir şekilde sisteme entegre edilmelidir. Yanlış etiket girişi yazıya ve sitenize zarar verebilir.


Sıkça Sorulan Sorular

Seo Uyumlu Makale Nedir?

Seo uyumlu makale içerik yönetiminin kalbi niteliğindedir, makaleler ne kadar profesyonel hazırlanırsa işletmenizin marka değeri de bir o kadar artacaktır. Seo uyumlu içerikler oluşturulurken dikkat etmeniz gereken çok fazla detay bulunmaktadır.

Seo Uyumlu Makale Yazılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Anahtar kelime uygulamasına dikkat edilmeli.
  • Seo uyumlu içerik oluşturulması oldukça önemlidir.
  • Meta açıklamasını özgün tutarak içeriğe hakim olun.
  • Seo uyumlu makalenin siteye doğru eklenmesine özen gösterilmelidir.