Editör hizmeti ve içerik yönetimi rakip web siteleri ile rekabetteki gücünüzü temsil eder ve sıralamalarda rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi kolaylaştıracaktır. İçerik yönetimini profesyonellere bırakarak, hiçbir şeye dokunmadan arama motorlarında her daim üst sıralarda kalabilirsiniz.

Editörlük ve İçerik Yönetimi

Web sitenizi güncel tutmak, google ve diğer arama motorları tarafından her zaman dikkat edilen bir kavramdır. Bununla beraber seo çalışmalarının vazgeçilmez bir öğesidir.

Sektörünüze uygun olan ve yükselmek istediğiniz kelimelerin yer aldığı %100 özgün makale ve %100 seo uyumlu makaleler ile sitenizi güncel tutabilirsiniz.

Hazır haldeki makaleler tamamen seo uyumlu olarak, arama motoru optimizasyonları konusunda tecrübeli editörler tarafından hazırlanarak yayına alınır.

Özgün makale hazırlamakta zorluk çekiyor ve makale yazmak için gerekli zamanınız olmuyor mu? O halde işi profesyonellerine bırakabilirsiniz.

İşi Bilene Bırakın Rahat Edin

Bazen o kadar yoğun çalışırsınız ki kendi sitenizle ilgilenemeyecek kadar vaktiniz olmaz. Eğer ki siz sitenize makale yazmak ve girişlerini yapmak istemiyorsanız Pendik Medya sizin bu yükünüzü alır ve günlük belirttiğiniz oranda makalelerinizi yazar dilerseniz de hazır olan makalelerinizin sitenize girişini sağlar.

Makale girişleri belirli bir standart çerçevesinde gerçekleşmektedir. Bu standartlar içerisinde istenilen kelime ve başlık sayısı kadar makale, yazının gerektirdiği kadar iç görsel (2-3 arası değişmektedir) bu görseller üzerine sitenizin logosunun eklenmesi ve doğru etiket girişlerinin gerçekleştirilmesi.

Google arama motorunda yaptığımız araştırmalar ve bu aramalar sonucu elde edilen sonuçlarda karşımıza çıkan içeriklerin her biri makale örneğidir. Pendik Medya sizlere %100 makale hizmeti sunarak sizlerin piyasada daha az maliyet ile kalıcı çözüm almanızı sağlıyor.

Web Sitesi İçerik Editörü

İçerik editörü, web sitesi içerik editörlüğünden farklıdır. Web sitesi içerik editörü denildiğinde akla ilk gelen haftada ortalama 3 günde bir yazı yazan kişiler olarak düşünebilirsiniz. Bunun diğer bir ismi ise blog yazarıdır. Metin editörleri ile blog yazarları arasında fark vardır.

Örnek vermek gerekirse, blog yazarları daha kültürlü ve araştırmacı olmaları gerekmektedir. Kelime kalabalığı yapmazlar, okuyucuya sadece net bilgi sunmaları gerekmektedir. Bu nokta içerik editörleri için geçerli değildir. Bunların amacı Google üzerindeki algoritmaya ayak uydurmak olarak da belirtilebilir.

Editörlük Hizmetimiz..!

Web siteniz için editörlük hizmetleri konusunda da yardımcı olan ekibimiz, düzenli olarak içerik oluşturma, optimize edilmiş görsellerle içeriği destekleme hizmeti de vermektedir.

 

Editörlük denilince akıllara pek çok şey gelebilir. Bu hizmet türünün aslında çok geniş bir açılımı bulunmaktadır. Editör hizmetlerini açıklamadan önce, editörün tanımı yapmak daha doğru olacaktır.

 

Yıllardır birçok sektörde deneyimli ve uzman olmuş yazarların editörlüğünde, web sitelerinizi kullanıcı deneyimi yüksek hale getirmek için çalışıyoruz. Gece gündüz en iyi içeriklerin nasıl oluşturulacağı konusunda çalışmalar yapan ekibimiz, kurumsal içerikler, düzenli makale hizmetleri ve özgün içerikler oluşturma konusunda profesyonel hizmet vermektedir.

 


Sıkça Sorulan Sorular

Seo Uyumlu Makale Nedir?

Seo uyumlu makale içerik yönetiminin kalbi niteliğindedir, makaleler ne kadar profesyonel hazırlanırsa işletmenizin marka değeri de bir o kadar artacaktır. Seo uyumlu içerikler oluşturulurken dikkat etmeniz gereken çok fazla detay bulunmaktadır.

Seo Uyumlu Makale Yazılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Anahtar kelime uygulamasına dikkat edilmeli.
  • Seo uyumlu içerik oluşturulması oldukça önemlidir.
  • Meta açıklamasını özgün tutarak içeriğe hakim olun.
  • Seo uyumlu makalenin siteye doğru eklenmesine özen gösterilmelidir.