Pendik Medya Seo hizmeti kapsamında web sitenizi sıfırdan SEO algoritmalarına uygun olarak düzenliyor, gerekli çalışmaya hazır hale getiriyor, web siteniz için istediğiniz anahtar kelime de üst sıralarda olmanızı sağlayacak çalışmaları yapıyoruz.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) genellikle web sitenizin çeşitli bölümlerinde küçük değişiklikler yapmakla ilgilidir. Tek tek bakıldığında bu değişiklikler artımlı iyileştirmeler gibi görünebilir ancak diğer optimizasyonlarla birleştirildiklerinde, sitenizin kullanıcı deneyimi ve organik arama sonuçlarındaki performansı üzerinde dikkate değer bir etkisi olur.

Pendik Seo Danışmanlığı

Web sayfalarının temel bileşenlerinden oluştuğu için bunların birçoğu hakkında halihazırda bilgi sahibi olmanıza rağmen bunlardan en iyi şekilde yararlanmıyor olabilirsiniz.

Web sitenizi, kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde optimize etmeniz gerekir. Bu kullanıcılardan biri, diğer kullanıcıların içeriğinizi keşfetmesine yardımcı olan arama motorudur. Arama Motoru Optimizasyonu, arama motorlarının içeriğinizi anlamasına ve sunmasına yardımcı olmayla ilgilidir.

Ücretli reklamları görmezden gelen hatırı sayılır internet kullanıcısı için SEO çalışması, firmanızın internet ortamındaki hakimiyetini ve güvenilirliğini artıran bir hizmettir.

Web sitenizin organik aramalarda daha üst sıralarda yer alması için gerekli analiz işlemlerinin yapılması gerekir. Sonrasında ise ihtiyaca uygun SEO çalışması başlatılır.

SIRALAMADA YÜKSELİN ! KESİN VE ETKİLİ SONUÇ !!!!

SEO HİT / Anahtar Kelime Üzerinden Trafik

YÜKSELME garantisi ile Anahtar Kelime Seo çalışması yapmaktayız . Google Sıralamanızda ,

ilgili anahtar kelimelerinizde her ay, bir sonraki aydan daha önde yer almanızı sağlıyoruz.

Seo Hit ; Web sitenizin internet ortamın da bulunabilirliğini arttırmak ve sektörünüzde seçtiğiniz anahtar kelimelerde sizi Google arama motorunda ilk sayfalarda yer almanızı sağlamaya yönelik hit gönderimidir.

Sistem ; Hitleri tamamen gerçek kullanıcıların bulunduğu bir havuzdan sağlar , Kesinlikle hiç bir zararı yoktur,

Trafik ;  anahtar kelime üzerinden ve sosyal medya üzerinden verilmektedir.

Günlük 500 – 1000 adet ( aylık 15 Bin – 30 Bin civarı ) – Sektöre, Kelime hacmine ve sıralamasına göre değişir.

Vereceğiniz anahtar kelimeler üzerinden Google parametrelerine uygun kelime başına ortalama 70 – 80 adet trafik sağlanır . Google kriterleri ile bire bir uyumlu olması açısından gönderilen anahtar kelimedeki trafikler google analytics hesabınızda Organic Search > (not provided) olarak görünür, kelime ismi gözükmez !

Kelimelerin arama hacmi vs. tüm kriterler göz önüne alınarak maksimum fayda sağlanacak şekilde çalışma sağlanır.

Google İlk 500 de olmayan anahtar kelimeleri dahi Maksimum 1 ay içinde ilk 100 ‘e ve ilerleme garantili olarak zamanla ilk 10 a taşıdık.

Hizmetimizden yararlanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.