Hakkımızda


Pendik Medya Web Tasarım ve İnternet Bilişim Teknolojileri;
2009 yılında kurulmuş ve Web Tasarım, Web Hosting ve Sunucu Hizmetleri, WordPress Tema, Google Adwords, Seo Optimizasyon, Sosyal Medya ve Marka Yönetimi, İçerik Yöneticisi, Dijital Pazarlama Tanıtım ve Reklam sektörlerinde hizmet vermeyi amaç edinmiştir.Pendik Medya web tasarım ve internet bilişim teknolojileri olarak uzun yıllardır müşterilerimize web tasarımı, web programlama, grafik tasarım, logo tasarım gibi bir çok konuda çözüm üretiyoruz, yapmış olduğumuz projeler ile edinmiş olduğumuz tecrübemizi amatör bir ruhla işliyor ürettiğimiz fikirlerin müşterilerimiz için maksimum şekilde faydaya dönüşmesini gayret gösteriyoruz.Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmalar yaparak müşterilerimizi her gün bir adım öteye taşımaya gayret gösteriyoruz. Çalışmalarımıza başlarken güncel web trendlerini takip ederek, bazen de trendleri kendimiz belirleyerek rakiplerden farklı olmayı hedef ediniyor ve kaliteli web tasarım çalışmalarını hayata geçiriyoruz.

Peki Siz Neden Pendik Medya 'yı Seçmelisiniz?

Web Tasarım ve Teknolojide Pendik Medya 'yı En İyi Kılan Nedir?

Farkındalık yaratabilen, trafik çekmek, müşterilerle bağlantı kurmak ve satışlarını artırmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayabilen bir şirketle çalışmaya neden hayır diyesiniz ki..

İşte Size Bizimle Çalışmak İçin Birkaç Neden..!

- Amacımız Müşterilerimizin Başarılı Olması ve Gelecekte Hızla Büyümesi..

1. Güvene İnanıyoruz..!

Sektörde var oluşumuzu ispatlayarak gereken GÜVEN ‘i kazandık.. Günümüzde çok düşük maliyetlere web sitesi yapan internet kullanıcılarından web sayfası satın almak sizlere bugün değil ama bir gün muhakkak ciddi zararlar verecektir.Bunu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

2. Kaliteye İnanıyoruz..!

Yapmış olduğumuz hiç bir proje üzerinde takılı kalmıyoruz.. Sürekli yeni projeler ve yeni tasarım fikirleri ile kendimizi ve müşterilerimizi daima güncelliyoruz. Kaliteli işler çıkarmak ve sizleri de kaliteli işletme haline getirebilmek adına her daim çalışıyoruz.

3. Yeniliğe İnanıyoruz..!

Yenilikçi olmak istiyoruz..Maksimum fayda sağlamak için farklı fikirler üretiyor ve sürekli kendimizi yeniliyoruz.. Her şeyi önce kendimiz öğreniyor, sonra müşterilerimize öğretmeye çaba gösteriyoruz.

4. Piyasaya İnanıyoruz..!

Sektördeki Piyasa ve Fiyatlamaya inanıyoruz..Üretim kadar bizim için doğru fiyatlamada önemlidir, işte bu yüzden sizleri can kulağı ile dinliyor emeğimizin karşılığını ona göre belirliyoruz.Pendik Medya Tanıtım Yayıncılık ve Web Tasarım Hizmetleri

Mutlu Müşteriler ve Markalaşma..!

Memnun müşterilerinin el üstünde tuttuğu bir web tasarım firması olmak, ve markalaşmak herhangi bir internet konulu ihtiyaçta başka bir firma arayışına girişmemeleri ve her müşterisinin başka firmalara Pendik Medya ’yı gönüllü satış elçiliğini üstlendiğini görmek mutluluk verici bir sonuçtur.

Geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemleri ve web tasarım ile ilgili çalışmalarından emin bir firma olarak; eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli, bilgili ve istekli olma vasıflarını kullanarak sorumluluk almaktayız.

Kapımızdan içeri giren her bir müşterinin web sektöründeki tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edindik. Bugüne kadar başarılı işlere imza attık ve çalışmalarımıza aynı hızla devam etmekteyiz. Web Tasarım firmanın kendini daha iyi tanıtmasında ki en iyi araçtır. Sizlere web tasarımı en kaliteli halde sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız. !Sedat GÜNGÖRDÜ

Creative Art Directör

Tüm Soru ve Destek Taleplerinizi destek@pendikmedya.com e-posta adresimizden bize ulaştırabilirsiniz.